fbpx

Dolgu

Hayatımızın her döneminde sürekli mimik hareketleri yapıyoruz. Bir süre sonra bu durum derin çizgiler olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte tam da bu durumun kurtarıcısı olarak  Dolgu imdadımıza yetişir.

Dolgu Nedir ?

Cildiniz hareket halindeyken de destekleyen ve aynı zamanda yüzünüzün canlılığını, yumuşaklığını korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir üründür. Özellikle mimiklerle oluşan problemleri gidermek veya azaltmak için sadece bu bölgeye özgü olarak geliştirilmiş, içeriği itibari ile normal dolgulardan çok daha farklılık gösteren dolgu çeşididir.

Dolgu kullanım alanları : Ağız çevresi, yanaklar, nazolabial kıvrımlar, alın, dudak, kazayağı gibi en hareketli bölgeler için uygundur.

İşlem mimik çizgilerinin durumuna göre 10 ila 20 dk. arasında sürer. Ödem ve şişlik açısından oldukça güvenli bir işlemdir. Hasta işlemden sonra günlük hayatına döner.

Dolgu

Yasal Uyarı:Site içeriğinde bulunan bilgiler kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez. Doktorumuz ile iletişime geçiniz.

SIK SORULAN SORULAR
Dinamik dolgu kaç yıl kalıcı?
Dolgu işlem süresi nedir?
Diğer dolgulardan farkı nedir?
İşlemi Kim yapmaktadır.
ESTETİK ÜZERİNE YAZILAR